Hakkımızda

0236 250 17 17

Herşey mutluluğunuz için

ÖN REZERVASYON

HAKKIMIZDA

Firmamız hakkında bilgiler

Hakkımızda

Hakkımızda

     Manisa  Alyans Davet,   özel olarak dizayn edilmiş  650 kişilik kapalı ve 600 kişilik iki ayrı Kır bahçesi ile Düğün, Nişan, Sünnet, Kına gecesi, Şirket toplantıları , After party,  Yemekli ve yemeksiz toplantılar, Mezuniyet  törenleri  ve gündüz nikah organizasyonları  ile birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapabilecek fiziki yapıya sahiptir. Alyans Davet, Manisa şehir merkezi  çıkışında yeni bir tesis olarak sizlere ve konuklarınıza hizmet etmekten  onur duyacaktır.

   Mutlu bir yuva kurmak için kültürümüzün bir parçası olan düğün geleneğinin, yapılacak en iyi adreslerinden biri olan Manisa Alyans Davet Organizasyon, tecrübeli elemanları ve profesyonel hizmeti ile sizlere kalitenin ve organizasyonun en iyisini sunmaktadır..

   Hiç unutamayacağınız düğün gününün önemini biliyoruz ve eksiksiz olması için bu titizlikle çalışıyoruz. Biliyoruz ki kalite güveni, güven ise memnuniyeti getirir. 

   Manisa da yeni konsept. Gelin ve damat odaları ayrı ayrı olup, gece boyunca Gelin ve damat adaylarının yanında  özel hostesimiz hizmetinizde olacaktır.

    Tesisimizde siz ve konuklarınızın ihtiyaçları doğrultusunda  Bebek bakım odası, Mescit ve hijyenik mutfak  mevcuttur.

Tesisimizde profesyonel ışıklandırma, sahne ve ses sistemi ,full sistem iklimlendirme ve jeneratör kullanılmaktadır.

YEMEKLİ DÜĞÜNLERDE KAPALI GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR...

TESİSİMİZDEKİ ORGANİZASYON VİDEOLARINI WEB SAYFAMIZDAKİ ANA SAYFA ALTINDAKİ YOUTUBE KANALIMIZDAN VEYA YOUTUBE ARAMA KISMINA ''alyansdavet'' YAZARAK BİZLERİ SOSYAL PAYLAŞIM SAYFALARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ...

Manisa Düğün Salonu , Manisa Düğün Salonları , Manisa Düğün Nişan Sünnet Yemekli Yemeksiz Organizasyon